درباره ما

غیر ممکن وجود ندارد


پیام مدیرعامل

امروزه با ورود به عرصه جهانی شدن، دنیای کسب و کار و صنعت دچار پیچیدگی های بسیار شده است. صنعت و تولید در هر کشوری به عنوان مهمترین عامل رشد و توسعه اقتصادی شناخته می شود. بدیهی است، این مهم با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند، متخصص و خلاق، در کنار نظرات سازنده مشتریان گرامی محقق خواهد شد. نوتریکا با تأکید بر اصل تمایز، به عنوان ویژگی منحصر به فرد محصولات خود، بیش از دو دهه است که توانسته در صنعت مبلمان اداری و خانگی مؤثر واقع شود و در برخی از محصولات نظیر مبلمان اداری آوانگارد، پایه گذار سبکی نو باشد. این مجموعه همواره با برنامه ریزی های مدون در چهارچوب اهداف استراتژیک شرکت توانسته با بهره مندی از تجربیات گذشته خود و گردآوری تیمی آکادمیک، متخصص، متعهد و خلاق، و با استفاده از تکنولوژی های نوین صنعت مبلمان، خدمات جامعی در خصوص دکوراسیون داخلی نظیر: مشاوره، طراحی، تولید، تهیه، اجرا و آفرینش هر آنچه در ذهن مشتریان محترم است، ارائه دهد. از اهداف این مجموعه همواره حفظ منافع و رضایتمندی مشتریان گرامی با اعتقاد راسخ به شعار غیر ممکن وجود ندارد، بوده است؛ که در این مسیر پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی متخصص و مجرب و تفکری نوین در خلق محصولات متمایز و متفاوت می باشد.
در پایان امید است با یاری پروردگار متعال و بهره گیری از تلاش بی شائبه نیروهای متخصص خود بتوانیم، زمینه رشد تولید، افزایش سهم بازار، توسعه صادرات و تعالی جایگاه شرکت را فراهم آوریم و پایه گذار سبک های نوین در صنعت خود باشیم.

محمد لاله رخ


درباره ما

گروه تولیدی – صنعتی «توانگران طرح مبلمان» فعالیت خود را از سال 1376 ابتدا با برند آروین و سپس برند نوتریکا آغاز نموده و قریب به دو دهه است که به طور حرفه ای و تخصصی در زمینه فروش ، خدمات پس از فروش ، طراحی، اجرا و مشاوره در عرصه تولید دکوراسیون داخلی، مبلمان اداری و خانگی، پارتیشن و اجرای فضاهای هتلینگ، بیمارستانی ، ساختمانی مشغول به فعالیت می باشد.این مجموعه با برخورداری از نیروهای متخصص و فعال توانسته است با بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگ فعالیت نماید.


مجموعه ای با نیروهای متخصص و فعال

نوتریکا توانسته است با بهره گیری از تجارب ارزشمند و استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات مدرن محصولات خود را در بازارهای داخلی و بین المللی با کیفیت بالا و تنوع بسیار ارائه کند. رویکرد ما بر پایه مشتری مداری بوده و همواره از گروه مشاوران حرفه ای و خلاق خود استفاده کرده و تمامی محصولات را بنا به خواست و نظر مشتریان تغییر داده سپس طراحی و اجرا می نماییم. واقعیت بخشیدن به رویای شما تخصص نوتریکاست.


ما همیشه آنلاین هستیم!

شما می توانید در هر لحظه سوالات خود را با کارشناسان حرفه ای نوتریکا مطرح نموده و در اسرع وقت به نتیجه مناسب برسید. ما با تمام تلاش و امکانات همیشه آنلاین در خدمت شما هستیم. شما از راه های گوناگون می توانید با ما در تماس باشید. متخصصین ما همواره در وب سایت آنلاین پاسخگوی مشتریان گرامی از سراسر ایران میباشند اگر برای محل کار و منزل نیاز به محصولات ما دارید و یا مایلید از طریق مشاوره با نوتریکا به طرح ایده آلی برای دکوراسیون محل زندگی و یا کار خود برسید تنها با یک کلیک خدمات ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تاکید ما برارتباط دوستانه و ارائه مشاوره صحیح است. لازم به ذکر است نوتریکا همواره برای وقت و هزینه مشتری خود ارزش والایی قائل می باشد.